Zayıf Akım Sistemleri

Projeden uygulamaya kadar tüm aşamalarda zayıf akım sistem çözümleri sunuyoruz

Zayıf akım sistemleri bütüncül, tam entegre ve merkezi yapıda olmalıdır. Birbirleriyle haberleşemeyen sistemler verimli kullanılamazlar

Zayıf akım sistemlerine bütüncül çözüm anlayışı ile yaklaşırız. Birbirine entegre sistemler tasarlar, böylece çok daha verimli sistemler kurar.

Zayıf akım sistemlerinin merkezileştirilmesi çok önemlidir. Merkezi yapıda tüm sistemler tek noktadan yönetilebilir böylece kaynak ve zamandan tasarruf edilir. Tanımlanan alarmlar merkezi olarak takip edilir ve sorunların çözüm süresi oldukça kısalır.

SHN Teknoloji, zayıf akım sistemlerinin tüm bileşenlerinde sektörünün öncü firmaları ile iş ortaklığı yapmaktadır.

  • IP CCTV Kamera Sistemleri

  • Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri

  • Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

  • Geçiş Kontrol Sistemleri

  • Merkezi Yönetim Çözümleri

Anahtar teslim zayıf akım çözümleri sunuyoruz

Zayıf akım sistem ihtiyaçlarınız için projeden-bakıma tüm süreçlerde varız

Üst düzey güvenlik için

Entegre güvenlik çözümleri sunuyoruz

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri; ev ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak amacı ile kullanılan elektronik cihazların başında gelen sistemlerdir. Bir bakıma güvenlik kamera sistemleri güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sistemleri (CCTV) adını da verebiliriz.

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın algılama ve uyarı sistemleri olası bir yangın anında gerekli olan ikazların yapılarak yangın alanının hızlıca boşaltılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler hem can hem de mal güvenliği için hayati öneme sahiptir. Farklı sistemlerle entegre edilir.

Acil Anons Sistemleri

Genel seslendirme ve acil anons sistemleri; acil durumlarda binalarda bulunan çalışanların ve ziyaretçilerin güvenli bir şekilde tahliye edilebilmesi için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler aynı zamanda Genel seslendirme ve müzik yayını içinde kullanılır.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol istemleri; kişilere verilen kart, yazılım, parmak izi, yüz tanıma gibi seçenekler kullanılarak hangi alanlara giriş-çıkış yapacağının belirlendiği ve takip edildiği sistemlerdir. Geçiş kontrol sistemleri personel takip yapmak amacı ile sıklıkla tercih edilen kontrol sistemleridir.

Merkezi Yönetim Sistemleri

Merkezi yönetim yazılımları, zayıf akım güvenlik sistemlerinin her bir elemanının tek bir platformdan yönetilmesini sağlayan yazılımlardır. Bu yazılımlar, kamera güvenlik, yangın alarm, acil anons ve geçiş kontrol sistemlerini entegre eder ve birlikte çalışmasını sağlar.