Data Network Çözümleri

Erişim ve datanın çok önemli olduğu günümüzde kesintisiz ve kaliteli altyapılar kuruyoruz

Erişim ve veri altyapınız ne kadar iyiyse o kadar iyi hizmet verirsiniz. Doğru ürünlerle, doğru projeler geliştiriyoruz

Erişim altyapınız ve network cihazlarınızın seçiminde üreticilerle koordineli doğru çözüm ve uygulamalar geliştiriyoruz.

  • Kablolu Ağ (LAN) Çözümleri

  • Kablosuz Ağ (WLAN) Çözümleri

  • Güvenlik Duvarı (Firewall) Çözümleri

  • Ağ Yönetim Çözümleri

  • Yapısal Kablolama Çözümleri

  • Bilgi Güvenliği Çözümleri

İşinize uygun kurumsal iletişim çözümlerimizi çok yönlü olarak hayata geçirelim

Kurumunuza özel çözümlerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Dinlemek isterseniz bize ulaşın.

İşletmeniz için

Çok yönlü Kurumsal Ağ ve Güvenlik portföyümüz

Kurumsal Ağ Çözümleri

Kurum içi iletişimin adeta bel kemiği olan “Kurumsal Ağ” günümüzde işletmelerin organize olması ve çalışma verimliliği açısından hayati bir kavram halini aldı. Bu ağlar, bilgisayarların ve IP tabanlı cihazların birbirlerine ve ilişkili olduğu çeşitli cihazlara bağlanmasını sağlar.

Kablosuz Ağ Çözümleri

Kablosuz ağ, kablolu ağa alternatif olarak ortaya çıkan ve radyo frekansları kullanarak bilgi alışverişi sağlayan esnek bir iletişim sistemidir. Kablosuz ağ bağlantısı teknolojisi ile kullanıcılar ve cihazlar kablo kalabalıklığı olmadan her noktadan Kurumsal Ağ Sistemlerine erişebilir.

Güvenlik Duvarı Çözümleri

Güvenlik duvarı yani Firewall IP tabanlı sistemlerin güvenliği için üretilmiş çözümlerdir. Güvenlik duvarı, kurumsal ağ içindeki cihazlara gelen ve bilgisayardan giden tüm ağ trafiğini belirli filtrelerden geçirerek güvenliği sağlamaya çalışır. Firewall cihazları yazılımların uygun donanımlarla birleşmesidir.

info-6
Ağ Yönetim Çözümleri

Ağ (Network) yönetim yazılımları, bir ağ altyapısını yönetmek, işletmek ve sürdürmek için kullanılan süreçleri, araçları ve uygulamaları ifade eder. Performans yönetimi ve hata analizi de ağ yönetimine dahildir. Basitçe ifade etmek gerekirse, ağ yönetimi ağı sağlıklı tutma sürecidir ve bu da işleri sağlıklı tutar.

Yapısal Kablolama

Yapısal kablolama, bir binada veya kampüste ses ve veriler için ağın en önemli temellerinden biridir. Bilgisayar, telefon, güvenlik kameraları, ofis cihazları, zayıf akım sistemleri ve daha fazlasının tüm BT (Bilgi Teknolojisi Altyapısı) donanımlarınızı bakır veya fiber kablolar ile Kurumsal Ağa bağlanmasını sağlayan altyapıdır.

banner-20
Bilgi Güvenliği Çözümleri

Bilgi güvenliği; kişiler ve kurumlara ait olan ve bir varlık türü olan bilginin yetkisiz ve izinsiz bir şekilde kullanım, erişim, değiştirilme, ifşa edilme, hasar verilmesini ya da silinmesini engellemek amacı ile bilgilerin korunmasını ve erişimin engellemesini sağlayan işlemlerdir. Unutmayın güvenlik şirketler ve kişiler için en önemli konudur.