Butik bulut bilişim çözümlerinde

Buluttürk ile tanışın!

Bütünleşik Mimari, Premium Hizmet, Ayrıcalıklı Çözümler!

Buluttürk’te Neler Var?

Sizi masrafsız teknoloji ile tanıştıran, kolay ve anlaşılır hizmet felsefesi ile sadece mutlu müşteri deneyimini önemseyen şirket kültürümüz var. Gerisi çok kolay değil mi?

  • Bulut Santral

  • Bulut Çağrı Merkezi

  • Hot-spot

  • Firewall

  • Siber güvenlik

  • Sanal sunucu

Premium çözüm ve hizmetle tanışın

Buluttürk çözümleri ile operatör hizmetleri de dahil paket çözümler sunuyoruz

Profesyoneller için premium çözümler

Kesintisiz, Altyapı masrafsız, Hızlı, 7×24 destek

Buluttürk Santral

Buluttürk santral size tüm özellikleri standart olarak sunmaktadır. Çağrı yönlendirme (IVR), ses kaydı, raporlama erişimi, IP numara tahsisi, kanal sayısı gibi ilave ücretli birçok özellik size paketler içerisinde sunulur.

Buluttürk Çağrı Merkezi

Markanızın imajını ve vitrinini profesyonel çözümlere emanet edin. Biz sadece çözüm sunmuyoruz hizmet veriyoruz çünkü mutlu müşteri deneyiminin hizmet kalitesinden geçtiğine inanıyoruz…

Buluttürk Hot-Spot

Bulut tabanlı Hot-Spot çözümü; 5651 yasasına ve KVKK’ya uyumlu, tüm sorularınızın cevabını bulacağınız Buluttürk Hot- Spot ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz…

Buluttürk Firewall

Her yıl küçük ya da büyük yüzlerce şirket siber saldırılara maruz kalarak güven, para ve veri kaybına uğruyor. Her gün artan bu tehdide karşı bir kalkan oluşturmak her işletmenin ilk hedefi olmalıdır. Buluttürk güvenli iletişiminizin için uçtan-uca çözümler sunar.

Buluttürk Sanal Sunucu

Tüm VPS’lerin okuma ve yazma eylemlerinin sayısı için yeterli kapasite ve iyi tanımlanmış değerler nedeniyle, diğer müşteriler tarafından yapılan herhangi bir hata, VPS’nizin her zaman sabit kalan performansını etkilemeyecektir.